Svadby

V našej širokej ponuke služieb máme taktiež aj organizovanie svadieb.
Kapacita
Vnútorné priestory pre 50 – 60 ľudí.
Stan
V letných mesiacoch vieme poskytnúť veľký stan pre zvýšenie kapacity.
Ubytovanie
Pre hostí ponúkame ubytovanie a dobrú hostinu v podobe tradičných špecialít.

Svadba na „čarovnom“ Počúvadle

Azda každý mladý pár túži po nezabudnuteľnej svadbe v čarovnom prostredí s krásnou prírodou a bohatou históriou. Mnohí sú ochotní precestovať nemalé diaľky pri snahe nájsť takéto miesto. Ale čo keby sme vám povedali, že už nemusíte hľadať.
V Banskej Štiavnici sa totižto snúbi história s prírodnými krásami a pohostinnosťou domácich. U nás na Počúvadle si dokonca môžete užiť aj svadbu pri vode a nemusíte ísť ani k moru.
V chladnejších mesiacoch vám vieme poskytnúť naše vnútorné priestory s kapacitou cca 50 ľudí. Počas letnej sezóny vieme zapožičať stan (je potrebné vybaviť povolenie od obce), ktorý vám samozrejme na túto príležitosť krásne vyzdobíme a zabezpečíme zábavu aj catering. Celkovo dokážeme zabezpečiť akcie s kapacitou až 160 – 180 ľudí.

Pohostíme vás podľa regionálnych receptov a tradícií. Zabezpečíme vítanie v kroji podľa tradičných zvykov, čepčenie spod Sitna, výzdobu podľa želania. Spolupracujeme s firmou Tailored Wedding.

Suroviny nakupujeme zo súkromných fariem a z dvora. Ponúkame najlepšie pečené prasiatka od farmárov pečené na grile alebo v peci na dreve.

Súvisiace služby

Prečítajte si aj o ostatných službách, ktoré vám ponúka Terasa u Blaškov

Pýtajte sa nás

Kontaktný formulár